Psikon Terapi Psikolojik Danışma ve Terapi Merkezine Bir Ödül Daha!

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi her geçen gün takdirleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bünyesine yeni bir ödül daha katan Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi yoluna emin adımlarla devam ediyor. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji  Bölümü tarafından Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısı İle Baş Etmenin Yolları İle İlgili Yapmış Olduğumuz Çalışmalardan Dolayı En İyi Psikolojik Danışma ve Terapi Merkezi olarak seçildi. Konya’da çok kısa süre önce açılmasına rağmen üst üste elde ettiği başarılarla kendinden bahsettiren Psikon Terapi Psikolojik Danışma Ve Terapi Merkezi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi Yöneticisi Uzm. Psikolog Deniz AKINCI ödül aldıktan sonra şunları söyledi; ” Bizler yaptığımız işe mesleğimizi icra etmek olarak bakmıyoruz. İdealimiz müreffeh bir Türkiye için üzerimize düşeni layığıyla yapmak. Müreffeh bir Türkiye ancak sağlıklı ve mutlu bir toplum ile gerçekleştirilebilir. Bizler tüm gücümüzle bunun için çabalamaktayız. Şimdi öğrenci olan bir çok meslektaşım karşımdayken şunları ifade etmeyi önemli buluyorum. Sizler bugün öğrenci olabilirsiniz ancak çok kısa sürede birer psikolog olarak buradan mezun olacaksınız. Okul bittiğinde her şey yeni başlamış olacak. Bu ülke insanları için elinizden geldiğince çaba sarfetmek zorundasınız. Ruh sağlığı bozuk olan bir ülkede kadın cinayetlerini konuştuğumuz sürece ne bilimsel tartışma yapılabilir ne de ilerlemekten söz edilebilir. Sizler bu toplumun ruh sağlığı için kendi şehirlerinizde insanlarınızla bir araya gelecek ve onları bilinçlendirecek kişilersiniz. En başta siz kendinizi önemsiz görürseniz kimse size önemli bir kişi olarak bakmaz ve saygı duymaz. Önce siz kendinize hedefler koyacak ve bu uğurda mücadele edeceksiniz. Kendinizin dahi inanmadığı ideallere kimseyi inandıramaz ve değiştiremezsiniz.”

Diğer Blog Yazılarımız

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı