Hakkımızda

Açılış Kapanış Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 8.00 – 19.00
Cumartesi 8.00 – 18.00
Pazar Kapalı

7/24 Hızlı Randevu

0332 322 01 03

Haftanın 7 günü, günün 24 saati ihtiyacınız olduğu her an bizi arayarak randevu alabilir, ruhsal sağlığınızın düzelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumlarınız

Sizden Gelenler

"Kızımın öfke problemini oyun terapisi ile çözdük. Deniz hanıma ilgisi ve alakası için çok teşekkürler. Ayrıca özenle hazırlanmış her ayrıntısı…

Sevil Doğmuş Danışan Yakını

"Deniz hanıma bugün ilk defa ve Akşehir'den geliyorum. İki saatlik yolu hep kaygı ve tedirginlikle geldim. Şuanda da terapimizi gerçekleştirdik…

Akasya Demirci Danışan

"Çok iyi bir psikolog. Problemlerimin çoğunu 2 seansta çözdük. İnternet üzerinden ulaştım kendisine ve gitmeye karar verdim. Çok teşekkür ediyorum…

Ramazan Sarıca Danışan

Psikon Psikolojik Destek ve Terapi Merkezine Hoş Geldiniz..

Konya'da psikoterapiye ve psikoloji mesleğine yeni bir soluk kazandıran kliniğimiz, psikoloji üzerine yüksek lisansını tamamlamış psikologlar, aile eğitimi ve danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmış uzmanlar ve bir çok psikoloji üzerine farklı branştan yüksek lisansını tamamlamış deneyimli ve gerekli tüm sertifikalara sahip psikolog, pedagog ve klinik psikoloğu kadrosunda barındırmaktadır.

Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Konya’da bulunan farklı üniversitelerde psikolog ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük hizmetleri de sunmaktayız.

Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisinde master yapan psikologlarımız eşliğinde sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 iletişim kurabileceğiniz randevu sistemimiz ile sizlere daha etkili hizmet sunmaktayız.

Konya’da hizmet sunan psikolojik destek ve terapi kliniğimizde tüm psikolojik problemlerin tedavisine yardımcı olmakta, tedavi edilmesine katkı sağlamakta ve tedavi etmekteyiz.

Ayrıca kurumsal psikolojik destek hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede işçilerinizin ve şirket yönetiminizin ilişkilerini kuvvetlendirmekte firmanıza bağlılığını artırmakta ve iş yerindeki problemlere çözüm sunmaktayız.

Özellikle gizliliğinizi korumaktayız. Paylaştığınız bilgi ve problemler sadece psikologlarımız ile sizin aranızda kalmaktadır. Mahkeme kararı olmadığı sürece kliniğimizdeki diğer psikologlarla dahi paylaşılmamakta gizliliğiniz güvence altında tutulmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne ülkemizin zor zamanlardan geçtiğini bilmekte, ateş düştüğü yeri yakar gerçeğini canı gönülden hissetmekte ve şehit ailelerinin acısını içimizde hissetmekteyiz. Bu nedenle vatanımız ve bizler için canlarını hiçe sayan şehitlerimizin ailelerine ücretsiz psikolojik destek ve terapi hizmetleri sunmaktayız.

Danışanlarımız dan gelen önerilere büyük önem veriyor ve kliniğimizde ki çalışanlar ve tüm psikolog, pedagog ve psikiyatristlerimiz ile hizmet anlayışımızı ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz. 

Mahkeme kararı haricinde bilgileriniz, aldığınız hizmetler ve tedavilerini gibi bilgiler hiç bir şekilde kimse ile paylaşılmamaktadır. Kliniğimiz içerisinde tedavi için geldiğiniz psikoloğumuz hariç hiç kimse neden geldiğinizi, hangi tedavileri gördüğünüzü bilmemekte ve psikoloğunuz bu bilgileri kliniğimi içerisinde ya da dışarısında hiç kimse ile paylaşmamaktadır.

Kliniğimize gelen tüm danışanlarımıza özel tedavi ve terapiler uygulanmaktadır. Böylelikle seanslar daha kısa sürmekte maddi ve manevi açıdan yıpranmamanız sağlanmakta ve problemleriniz kolaylıkla çözüme kavuşturulmaktadır.

Sürekli ulaşılabilen telefonlarımız ve tüm sosyal medyalar üzerinde ulaşılabilirliğimiz ile kliniğimizden 24 saat çevrimiçi bilgi alabilirsiniz.