Hakkımızda

Psikon Terapi Psikolog Konya hakkımızda

Açılış Kapanış Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 09.00 – 20.00
Cumartesi 09.00 – 20.00
Pazar Kapalı

7/24 Hızlı Randevu

0332 322 01 03

Haftanın 7 günü, günün 24 saati ihtiyacınız olduğu her an bizi arayarak randevu alabilir, ruhsal sağlığınızın düzelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumlarınız

Sizden Gelenler
Konya psikolog yorumları

"Psikolojik olarak kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde, kendime gelmemi kolaylaştırdılar. Cidden, çok deneyimli bay ve bayan uzman psikologları var."

P……. E……
Konya psikolog yorumları

"Vajinismus tedavisi için , internette yalan yanlış bir çok bilgi dolaşıyordu, buraya gelerek , tüm sorunlarımızı hallettik. Bu konularda mutlaka…

A…. D…… Danışan
Konya psikolog yorumları

"İnternette bulunan klinik psikolog aramalarında , üst sıralamalarda olmasına hiç şaşırmadım. Gerçekten işini iyi yapan bir profesyonel. Konya'da sizin gibisine…

F…… S…..

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezine Hoş Geldiniz..

Konya'da psikoterapiye ve psikoloji mesleğine yeni bir soluk kazandıran merkezimiz, klinik psikoloji üzerine yüksek lisansını tamamlamış psikologlar, aile eğitimi ve danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmış uzmanlar ve bir çok psikoloji üzerine farklı branştan yüksek lisansını tamamlamış deneyimli ve gerekli tüm sertifikalara sahip aile danışmanı, psikolog, pedagog ve klinik psikoloğu kadrosunda barındırmaktadır.

Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Konya’da bulunan farklı üniversitelerde psikolog ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük hizmetleri de sunmaktayız.

Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisinde master yapan psikologlarımız eşliğinde sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 iletişim kurabileceğiniz randevu sistemimiz ile sizlere daha etkili hizmet sunmaktayız.

Konya’da hizmet sunan psikolojik destek ve terapi merkezimizde tüm psikolojik problemlerin çözümüne yardımcı olmakta, çözümüne katkı sağlamakta ve çözüm üretmekteyiz.

Ayrıca kurumsal psikolojik destek hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede işçilerinizin ve şirket yönetiminizin ilişkilerini kuvvetlendirmekte firmanıza bağlılığını artırmakta ve iş yerindeki problemlere çözüm sunmaktayız.

Özellikle gizliliğinizi korumaktayız. Paylaştığınız bilgi ve problemler sadece psikologlarımız ile sizin aranızda kalmaktadır. Mahkeme kararı olmadığı sürece merkezimizdeki diğer psikologlarla dahi paylaşılmamakta gizliliğiniz güvence altında tutulmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne ülkemizin zor zamanlardan geçtiğini bilmekte, ateş düştüğü yeri yakar gerçeğini canı gönülden hissetmekte ve şehit ailelerinin acısını içimizde hissetmekteyiz. Bu nedenle vatanımız ve bizler için canlarını hiçe sayan şehitlerimizin ailelerine ücretsiz psikolojik destek ve terapi hizmetleri sunmaktayız.

Danışanlarımız dan gelen önerilere büyük önem veriyor ve merkezimizdeki çalışanlar ve tüm psikolog, pedagog, psikolojik danışman ile hizmet anlayışımızı ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz. 

Mahkeme kararı haricinde bilgileriniz, aldığınız hizmetler ve terapileriniz gibi bilgiler hiç bir şekilde kimse ile paylaşılmamaktadır. Merkezimiz içerisinde çözüm için geldiğiniz psikoloğumuz hariç hiç kimse neden geldiğinizi, hangi çözüm yöntemlerini gördüğünüzü bilmemekte ve psikoloğunuz bu bilgileri kliniğimiz içerisinde ya da dışarısında hiç kimse ile paylaşmamaktadır.

Merkezimize gelen tüm danışanlarımıza özel çözüm ve terapiler uygulanmaktadır. Böylelikle seanslar daha kısa sürmekte maddi ve manevi açıdan yıpranmamanız sağlanmakta ve problemleriniz kolaylıkla çözüme kavuşturulmaktadır.

Sürekli ulaşılabilen telefonlarımız ve tüm sosyal medyalar üzerinde ulaşılabilirliğimiz ile merkezimizden 24 saat çevrimiçi bilgi alabilirsiniz.