Konya Psikolog ve Psikolojik Terapi Hizmetlerimiz

Konya Psikolog ve Psikolojik Terapi Hizmetlerimiz

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi olarak danışmanlık hizmetlerimizde ailelere, bireylere, çocuklara, çiftlere bir çok hizmeti sunmaktayız. Konya psikolog denilince akla gelen ilk psikolojik danışma ve terapi merkezi olmanın gururu ile Konya'da tüm fertlere, anne babalara, çocuk ve gençlere terapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları; aile danışmanlığı, yetişkin terapisi ve çocuk terapisi gibi hizmetlerdir.

Çocuk terapisi hizmetimizde boşanma sürecinde çocuk, ergen danışmanlığı, okul reddi, konuşma bozukluğu, tv ve oyun bağımlılığı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, sınav kaygısı terapisi gibi bir çok hizmeti içerisinde barındırmaktadır.

Yetişkin terapisi hizmetimizde ise travma terapisi, obsesif kompulsif ( takıntı ) bozukluk, stres yönetimi, depresyon, bağımlılık terapisi, kariyer yönetimi, panik atak, fobi terapisi, emdr terapisi gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında aile danışmanlığı hizmetimizde de aile içi iletişim sorunları, evlilik ve çift terapisi, boşanma kararı ve aile, cinsel isteksizlik, erken boşalma, aile içi şiddet, vajinismus terapisi gibi bir çok hizmeti sunmaktayız.

Leave a reply