Konya Psikolog ve Psikolojik Terapi Hizmetlerimiz

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi olarak danışmanlık hizmetlerimizde ailelere, bireylere, çocuklara, çiftlere bir çok hizmeti sunmaktayız. Konya psikolog denilince akla gelen ilk psikolojik danışma ve terapi merkezi olmanın gururu ile Konya’da tüm fertlere, anne babalara, çocuk ve gençlere terapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları; aile danışmanlığı, yetişkin terapisi ve çocuk terapisi gibi hizmetlerdir.

Çocuk terapisi hizmetimizde boşanma sürecinde çocuk, ergen danışmanlığı, okul reddi, konuşma bozukluğu, tv ve oyun bağımlılığı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, sınav kaygısı terapisi gibi bir çok hizmeti içerisinde barındırmaktadır.

Yetişkin terapisi hizmetimizde ise travma terapisi, obsesif kompulsif ( takıntı ) bozukluk, stres yönetimi, depresyon, bağımlılık terapisi, kariyer yönetimi, panik atak, fobi terapisi, emdr terapisi gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında aile danışmanlığı hizmetimizde de aile içi iletişim sorunları, evlilik ve çift terapisi, boşanma kararı ve aile, cinsel isteksizlik, erken boşalma, aile içi şiddet, vajinismus terapisi gibi bir çok hizmeti sunmaktayız.

Diğer Blog Yazılarımız

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı