Psikon Psikologlar Günü’nü Unutmadı

10 Mayıs Dünya Psikologlar günü sebebiyle Konya’da psikoterapiye ve psikoloji mesleğine yeni bir soluk kazandıran Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, bünyesinde çalışan Psikologlarının 10 Mayıs Dünya Psikologlar gününü unutmadı. Hich Hotel’de bir araya gelen Psikon ailesi güzel bir akşam geçirdi.

‘RUH VE BEDEN SAĞLIĞI BİR BÜTÜNDÜR, RUH SAĞLIĞI İHMALE GELMEZ’

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Yöneticisi Feza Şahin, verdikleri hizmetler ile Konya’da öncü olduklarına dikkat çekerek, “Ruh ve beden sağlığı bir bütündür. Ruh sağlığı ihmale gelmez. Konya’da psikoterapiye ve psikoloji mesleğine yeni bir soluk kazandıran merkezimiz, lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış, psikoloji alanında yetkinlik ve tecrübe düzeyi yüksek uzman kadromuz ile çocuk,ergen, yetişkin, aile, çift, cinsel danışmanlık ve kurumsal danışmanlık alanlarında psikolojik destek sunmakta, psikoloji de etkili olan hipnoz, regresyon, emdr, oyun terapisi, filial terapi gibi birçok teknik ve psikolojik testleri uygulamaktadır. Ayrıca psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra psikolog ve diğer meslek elemanlarına eğitmenlik ve süpervizörlük hizmetleri vermekte ve kurumsal psikolojik destek hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede işçilerinizin ve şirket yönetiminizin ilişkilerini kuvvetlendirmekte firmanıza bağlılığı artırmakta ve iş yerindeki problemlere çözüm sunmaktayız. Danışanlarımızın istek ve taleplerine büyük önem veriyor ve uzman kadromuz ile hizmet anlayışımızı ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz. İnşallah yakın zamanda Meram Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezimizi hizmete açarak Konyalı hemşerilerimize hizmetimizi iki şubemiz ile sürdürmeye devam edeceğiz.” Mesleğini etik değerler doğrultusunda, emekle, sabırla yapan bu yolda öğrenmekten ve kendini geliştirmekten yorulmayan tüm psikologlarımızın günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından günün anısına kurum bünyesinde hizmet veren çalışanlara hediye takdim edildi. Program fotoğraf çekimi ile son buldu.

Diğer Blog Yazılarımız

Psikon Psikoterapi Psikolojik Klinik Psikolog Pedagog Konya Footer

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı