Psikon
İlişki Değerlendirme
Envanteri Bataryası

Psikon İlişki Değerlendirme Envanteri Bataryası Nedir? Nasıl Uygulanır?

Psikon İlişki Değerlendirme Envanteri Bataryası, ülkemizin kültür yapısına uygun olarak geliştirilmiş bir ölçme aracıdır. Çiftlerin ilişki uyumunu ölçen İlişki Değerlendirme Envanteri Bataryası ile kişilik özellikleri de ölçülür.

Evli çiftlere ve evlenmek üzere olan çiftlere uygulanan envanter ile, ilişkinin güçlü ve zayıf yönleri belirlenir. Böylece riskler önceden görülerek önlem alınması sağlanabilir. Envanter çalışmasının ardından yapılan değerlendirmeler ile iki farklı rapor hazırlanır.

Bu raporlardan biri PSİ terapist raporu diğeri ise PSİ Danışan Raporudur.

Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi profesyonelleri ilişki uyumunuza ve kişilik özelliklerinize yönelik Psikon İlişki Değerlendirme Envanteri Bataryası hizmeti vermektedir.

Uzman Kadromuz

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı