Stajyer Psikolog Selin Erman

Stajyer Psikolog Selin Erman

Stajyer Psikolog

  • Kurum:Psikon Konya Selçuklu Şubesi
  • Kategori:Konya Psikolog ve Pedagogları

Stajyer Psikolog Selin Erman

Stajyer Psikolog

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Konya’da tamamladım. İnsan psikolojisi ve ruh sağlığına karşı merakımdan dolayı üniversite de psikoloji bölümünü seçtim. Şu anda Konya Karatay Üniversitesinde psikoloji bölümünde okumaktayım. Aynı zamanda Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde stajyer psikolog olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim.

Psikon Psikoterapi Psikolojik Klinik Psikolog Pedagog Konya Footer

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

İletişim

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı