Uzman Klinik Psikolog Deniz Akıncı

Aile Danışmanı, Klinik Psikolog, Hipnoterapist

  • Kurum:Psikon Konya Meram Şubesi
  • Kategori:Konya Psikolog ve Pedagogları

Uzman Klinik Psikolog Deniz Akıncı

Aile Danışmanı, Klinik Psikolog, Hipnoterapist

Konya’da gerekli tüm sertifika ve eğitimleri alarak uzman psikologluk yapmaktayım. Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olarak hemen akabinde Selçuk Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Bölümünde yüksek lisans yaparak uzmanlığımı tamamladım. Devamında Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans yaparak Klinik Psikoloji uzmanlığımı tamamladım.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden Sağlık Bakanlığı onaylı Hipnoz Uygulama Sertifikası alarak Hipnoterapist ünvanını aldım. Tüm psikolojik danışmanlık hizmetlerine ek olarak Konya’da, Türkiye’de ve yurtdışında bulunan farklı üniversitelerde psikoloji ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük yapmaktayım. Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisi alanlarında master eğitimleri aldım.

Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına Konya’nın en büyük psikoloji merkezi ike psikolojik problemlerin tedavisi için alanında deneyimli ve uzman psikologları bünyemizde toplayarak tüm psikolojik problemlere çözüm sunmayı amaçladım. Psikon Psikolojik Destek ve Terapi Merkezinde Randevu sistemi ile çalışmalarımı sürdürmekte ve gün içerisinde telefon numaralarımız üzerinden asistanımla iletişime geçerek randevu almanıza yardımcı olmayı hedefledim. Ayrıca tüm seanslarımı sizlere özel olarak düzenlemekte ve kişiyi özel terapi imkanları sunmaktayım.

Hizmet Sunduğum Alanlar

Vajinismus Terapisi, Dikkat ve Algı Testi Uygulayıcı, Aile Genç Ergen Evlilik Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Sorun Çözme Yetenekleri, Travma ve İlişkili Ruhsal Sorunlarda EMDR Uygulayıcısı, DEHB (Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu), Sınav Kaygısı ve Sınav Stresi ile Baş etme Yolları, Panik Atak, Anksiyete Bozukluğu, OKB (Takıntı Bozukluğu Hastalığı), Kaygı Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, Depresyon ile Başa Çıkma, Stres ve Stresle Başa Çıkma Yolları, Aktif Öğrenme Yöntemleri, Wisc-4 Zeka Testi Uygulayıcı, MMPİ Kişilik Değerlendirme Envanteri Uygulayıcı, Rorschach Testi Uygulayıcılığı, Terapotik Kartlar Uygulayıcı, Cinsel Terapi Danışmanlığı, Hipnoterapi alanlarında tedavilerimi sürdürmekteyim.

 

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

İletişim

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı