Deprem Sonrası Ailenizi Duygusal Açıdan Desteklemek İçin Öneriler

Mahallenizde, yetkililer tarafından sürdürülen gönüllü faaliyetlere katılın. Aile olarak yardımlaşmaya katkı sağlamak, çaresizlik hissini hafifletecektir.

Haberleri izlemeye kısa bir mola verin. Felaket görüntülerini tekrar tekrar izlemek stresi yoğunlaştıracaktır.

Hayatınıza olabildiğince devam edin. Günlük işlerinizi ve görevlerinizi yerine getirmeye gayret edin.

Ailenizin fiziksel sağlığını ihmal etmeyin. Yeterli uyku ve hareketin ruh sağlığınızı destekleyeceğini unutmayın.

Diğer Blog Yazılarımız

Psikon Psikoterapi Psikolojik Klinik Psikolog Pedagog Konya Footer

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı