Psikon Terapiden Şehit Yakınlarına Destek!

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışma Merkezi olarak bizim Aziz Şehitlerimize olan borcumuzu ödeyebilmemiz mümkün değil ancak bir nebze de olsa onlara duyduğumuz minneti emanetlerine sahip çıkarak göstermek istiyoruz. Psikon Terapi olarak bizler şehit eşlerinin, şehit annelerinin ve şehit çocuklarının yanında olacak ve onların bize ihtiyaç duyduğu her an elimizi uzatacağız. Her türlü danışmanlık ve terapi hizmetini şehitlerimizin emanetlerine ücretsiz bir şekilde sunmak  şehitlerimize karşı olan görevlerimiz ve borcumuzdur.

Psikon Terapi Psikolojik Danışma Ve Terapi Merkezi Olarak bize İhsaniye Mahallesi Sultan Cem Cd. A Plaza B Blok No: 33/305 Selçuklu/Konya adresinde ulaşabilir ve 0532 061 55 85 / 0(332) 322 01 03 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.  Ayrıca bilgi@psikonterapi.com adresinden e posta ile istek ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı