Psikolog Ayşe Sena Uyav

Psikolog

  • Kurum:Psikon Konya Selçuklu Şubesi
  • Kategori:Konya Psikolog ve Pedagogları

Psikolog Ayşe Sena Uyav

Psikolog

2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans öğrenimine başladı ve 2020 yılında mezun oldu. Lisans dönemi boyunca Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi psikiyatri bölümünün de içinde bulunduğu çeşitli kuruluşlarda psikoloji stajları gördü, çok sayıda mesleki seminere katılım sağladı.

Türk Psikologlar Derneği (TPD)’nin Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini tamamlayıp BDT terapisi çerçevesinde çalışmalarını yürütmüştür. Depresyon, panik atak, genellenmiş kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluklar, sınav kaygısı, sosyal kaygı bozukluğu, agorafobi gibi alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

İletişim

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı