Theta Healing Bilinçaltı Temizliği Uygulayıcısı ve Eğitmeni

Theta Healing Bilinçaltı Temizliği Uygulayıcısı ve Eğitmeni

Theta Healing tüm insanların sağlık, özgürlük, maddi açıdan daha iyi yerlere gelme ve sevgi hedeflerine ulaşmalarını önleyen, sınırlayıcı bilinçaltı içgüdülerini kontrol edebilmeleri için tasarlanmış insanın kendi kendine yardım etme yöntemidir.

Theta Healing, danışmanı ve theta eğitmeninin karşı karşıya ya da telefon ile yapıldığı inanç çalışması ismi ile bilinen kişisel oturumlar biçiminde uygulanır. Buradaki düşünce, bilinçaltında kişinin öz, genetik, yaşanmış geçmiş zamanını ve ruh aşamalarında bulunabilecek 'inançları' keşfedip, onları kontrol edebilmesidir. Burada Asıl vurgulanmak istenen, Vianna'nın dediği gibi, sağlığınızı ve esenliğinizi daha iyi hale getirmektir; "İnanç çalışması, sizi rahatsız ve huzursuz hissettiren düşünceleri yok edip, daha olumlu ve etkili olanlarla değişiklik yapabilme etkisiyle bize güç vermesidir."

Theta Healing’in Farkı Nedir?

Olumlama tekniği neredeyse bütün tekniklerde mevcuttur. Olumlama tekniğini gerçekleştirdiğiniz zaman bazen hipnoz bazende regresyon gibi, olumlu düşünceleri birkaç kez düşünüp konuştuğunuzda etkisi oluyor. Bazen de bunun altında olumsuz bir düşünce varsa onun altından yeniden kökler ortaya çıkıyor ve bunu dağıtıyorlar. Theta da uyguladığımız teknik ise kök inanca erişerek onu çıkarıp daha etkili bir zemine yerleştirmemize yardımcı olmasıdır. Bu nedenle olumlamalardan çok daha verimli, hızlı ve etkili emek verilmiş oluyor.

Aramıza yeni katılan Uzman Theta Healing Uygulayıcı ve Eğitmeni Aylin Er, kendinize koyduğunuz sınırlardan ve bilinçaltı kodlarından kurtulmanız da profesyonel tıbbi yöntemler aracılığıyla daima bu konuda size yardımcı olacaktır.

Theta Healing bilinçaltı temizliği eğitmeni, theta healing eğitim ücreti, theta healing uzaktan eğitim, gibi benzeri sorularınız için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uzman Theta Healing Uygulayıcı ve Eğitmeni Aylin Er

İletişim için: 0 (532) 061 55 85