"Psikolojik olarak kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde, kendime gelmemi kolaylaştırdılar. Cidden, çok deneyimli bay ve bayan uzman psikologları var."

P……. E……

"Evlilik danışmanlığı konusunda hizmet aldık. Fiyatları uygun ve psikologları anlayışlı insanlar. Kendinizi rahat hissetmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar."

K……. Y……

"İnternette bulunan klinik psikolog aramalarında , üst sıralamalarda olmasına hiç şaşırmadım. Gerçekten işini iyi yapan bir profesyonel. Konya'da sizin gibisine rastlamak zor."

F…… S…..

"Vajinismus tedavisi için , internette yalan yanlış bir çok bilgi dolaşıyordu, buraya gelerek , tüm sorunlarımızı hallettik. Bu konularda mutlaka uzmana danışmalısınız , kendi başınıza tedavi iyi bir çözüm değil."

A…. D…… Danışan

"Kızımın öfke problemini oyun terapisi ile çözdük. Psikon çalışanlarının ilgisi ve alakası için çok teşekkürler. Ayrıca özenle hazırlanmış her ayrıntısı büyük bir özveri ile düşünülmüş böyle güzel bir kliniği gerçekten takdir ediyor, çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum..."

S…. D….. Danışan Yakını

"Konya'da uzman klinik psikolog kategorisinde fazla bir seçeneğiniz yok. Doktorumun tavsiyesiyle, Psikona geldim. İyi ki gelmişim. Psikoloğum içimi rahatlatacak şeyler söyleyerek , kendime güvenimi kazanmamı sağlıyor. Mükemmel bir insan."

R…… S….. Danışan