Uzman Klinik Psikolog Betül Palancı

2014 yılında İngilizce Psikoloji Eğitimimi aldığım Girne Amerikan Üniversitesi lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programını tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Adana Dr.Ekrem Tok Ruh sağlığı ve Hastalıkları hastanesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde stajlarımı başarıyla tamamladım. Hastane, anaokulu, rehabilitasyon ve danışmanlık merkezlerinde staj yaparak bilgi ve deneyim imkanı kazanmış oldum. Adana’da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde bir süre çalışarak Özel çocuklarla ve aileleri ile çalışma imkanı sağlamış oldum. Çocuk – ergen ve yetişkin psikolojisi alanlarında psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri vermekteyim.

Çözüm odaklı Kısa Süreli Terapi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Çocuklara uygulanan objektif testler eğitimi, Kukla Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Şema Terapi eğitimi alarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Çocuk, ergenler ve Yetişkinlerle çalışmaktayım. Çocukluk ve ergenlik sorunları ile çalışmakta ve anne-baba danışmanlığı yapmaktayım.

Okullar

Girne Amerikan Üniversitesi – İngilizce Psikoloji

Üsküdar Üniversitesi – Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Tezli Programı

Bilinen Diller

İngilizce

Hakkımda

Adım Soyadım:Betül Palancı
Telefonum: 0332 322 01 03
Uzmanlıklarım: Klinik Psikolog – Pedagog – Aile Danışmanlığı – Kurumsal Danışmanlık – Test Uygulama – Psikoterapi – Yaygın Anksiyete
Derece Lisans

Tedavi Edilen Hastalıklar

Depresyon

Aile içi iletişim sorunları

Yaygın Anksiyete sorunları

Sosyal fobi

Sınav kaygısı

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite

Özgüven sorunu (Kendine güven sorunu)

Çocuk ergen psikolojisi

Gelişim bozuklukları

Davranış Bozuklukları

Uyum Bozuklukları

Kaygı Bozuklukları

Kişilerarası ilişkilerde Bozukluk

Alt ıslatma problemleri

Çocuklarda yeme problemleri

Çocuklarda uyku Problemleri

İnatlaşma

Ağlama ve Öfke Nöbetleri

Stres

Kişilik bozuklukları