Uzman Psikolojik Danışman Esra Dilan Kuzu

Uzman Psikolojik Danışman

  • Kurum:Psikon Konya Selçuklu Şubesi
  • Kategori:Konya Psikolog ve Pedagogları

Uzman Psikolojik Danışman Esra Dilan Kuzu

Uzman Psikolojik Danışman

Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında lisans ve yüksek lisans eğitimlerini bununla birlikte İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans eğitimini devlet üniversitelerinde tamamlamıştır. Psikolojik Danışmanlık alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans yıllarından itibaren çeşitli psikoterapi merkezleri, özel eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezlerinde staj görerek mesleğini farklı çalışma alanlarında icra etmiştir.

Staj dönemindeki deneyim ve gözlemleri, onu toplum ruh sağlığı konusunda önleyici çalışmalara yönelik araştırmalara itmiştir ve ruh sağlığı konusunda kaleme aldığı içerikler o dönem köşe yazarlığı yaptığı çeşitli gazetelerde yayımlamıştır. Mezuniyet sonrasında, toplum ruh sağlığını koruyucu ve toplumsal şiddeti önleyici projelere aktif olarak katılmıştır.

Bilim uzmanlığı sürecinde araştırma ve çalışmalarını kişilik psikolojisi ve kişilerarası ilişkiler üzerine yoğunlaştırmıştır.

Terapide; depresyon, kaygı, bağımlılık, kayıp ve yas, travma sonrası stres bozukluğu, çift ve aile terapisi, çocuk ve ergenlerde düşünce-davranış terapisi alanlarında danışan görmektedir.

Kurumsal çalışmalarda; işe alım, kariyer danışmanlığı ve çalışma-endüstri, pazarlama psikolojisi alanlarında iş birlikleri yapmaktadır.

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

İletişim

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı