Özgün Tunay Öz

Yönetici Yardımcısı

  • Kurum:Psikon Konya Selçuklu Şubesi
  • Kategori:Konya Psikolog ve Pedagogları

Özgün Tunay Öz

Yönetici Yardımcısı

2022 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İktisat ve Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümlerinden mezun oldum. Ardından Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Uygulamalı İletişim bölümünü okumaya başladım. Eğitim hayatım boyunca insan kaynakları, girişimcilik ve reklamcılık alanında bir çok topluluk ve ekip ile çalışma imkanım oldu. Bu çalışmalar doğrultusunda etkili iletişim ve diksiyon-drama eğitimleri aldım. 2023 yılından bu yana Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde çalışmaktayım.

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog Konya, Ankara ve çevre illerde aile terapisi, yetişkin terapisi, çocuk terapisi başta olmak üzere bir çok alanda psikolojik destek sunmaktayız. Sadece fiziksel sağlık değil ruhsal sağlığında toplumun en önemli parçalarından olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız.

İletişim

Yasal Uyarı..!

Web sitemizin içeriği, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir nitelik taşımaktadır. Sitede bulunan bilgilerin hekim tedavisi veya danışmanlık hizmetinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ilaç tedavisine başlanması veya mevcut tedavinin değiştirilmesi önerilmez ve tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, kişisel teşhis veya tedavi yöntemi seçimi için değerlendirilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ilan veya reklam amacı güdülmemektedir.

Sitemizde kullanılan görsel ve illustrationlar Psikon’a ait olup izinsiz kullanılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır. © 2016 – 2024
Psikon Sağlık ve Psikolojik Destek Merkezi. Tasarım: Furkan Reklam Ajansı